Długie zimne ognie - Poznań Trzcianka - sztuczne ognie | sklep internetowy PiroMaster
Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Zimne Ognie


Sklep pirotechniczny z zimnymi ogniami w Poznaniu

Zastanawiasz się, jak uatrakcyjnić huczną imprezę taką jak wesele czy osiemnaste urodziny? Efektowne sztuczne ognie zawsze robią wrażenie na gościach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko fajerwerki, ale także petardy, race stadionowe, kolorowe dymy pirotechniczne, wyrzutnie, rakiety, stroboskopy oraz oczywiście zimne ognie. W hurtowni przy ulicy Obornickiej w Poznaniu zaopatrzysz się we wszystkie materiały, które w ciekawy sposób wzbogacą zaplanowane przez Ciebie rozrywki.

Zimne ognie dostępne w hurtowni fajerwerków w Poznaniu

Dzięki temu gadżetowi rozświetlisz pokój oraz serca swoich bliskich. Są bardzo łatwe w obsłudze, a przede wszystkim bezpieczne – posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Zimne ognie, które znajdziesz w naszej hurtowni fajerwerków przy ulicy Obornickiej w Poznaniu dostępne są w kilku wersjach. Pierwsza – o długości 16 cm centymetrów, druga – 40 cm. Trzecia długość 70 cm dostępna w wersji srebrnych lub złotych iskier. Te srebrne lub złote trzeszczące iskry doskonale nadają się do uatrakcyjnienia na przykład koncertu kolęd czy do rodzinnego świętowania przy wigilijnym stole. Bardzo często młode pary wykorzystują zimne ognie do sesji zdjęciowej – efekt zauroczy nawet najbardziej wymagającą parę młodą.

Zimne ognie – gorące wrażenia z każdej imprezy

Zimne ognie to jedne z najbezpieczniejszych w swojej formie materiałów pirotechniczne. Dzięki temu ten typ oprawy świetlnej staje się coraz popularniejszy nie tylko podczas sylwestra, ale także wesela czy urodzin. Ich podstawową zaletą jest niska temperatura spalania, dzięki czemu zimne ognie sprawdzą się podczas każdej imprezy – także takiej, w której biorą udział dzieci. Wyjątkowy blask zimnych ogni doda magii każdej uroczystości – przekonaj się sam!

CLOSE
CLOSE