Przejdź do treści

Fajerwerki w Gliwicach

Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoja impreza na długo pozostała w pamięci gości? Postaw na fajerwerki, petardy, stroboskopy bądź inne efekty świetlne oraz dźwiękowe, które uświetnią każdy event i przyjęcie. Pomoże Ci w tym PiroMaster – hurtownia fajerwerków oraz organizatorzy pokazów pirotechnicznych.

Tanie fajerwerki – Gliwice i i nie tylko

Nasza hurtownia znajduje się w Poznaniu, ale swoją ofertę kierujemy także do mieszkańców Gliwic, Gdańska, Krakowa i innych miast. Otworzyliśmy sklep internetowy, dzięki czemu zakupy w PiroMaster są dostępne dla klientów z całej Polski. W asortymencie posiadamy petardy, race, dymy pirotechniczne, wyrzutnie proste i kątowe, fontanny, świece dymne, zimne ognie i nie tylko! Nasze produkty wyróżnia niska cena praz bezpieczeństwo użytkowania (wszystkie dostępne w naszym sklepie wyroby posiadają certyfikat CE).

Pokazy sztucznych ogni

Nasza działalność nie ogranicza się do prowadzenia hurtowni. Posiadamy również odpowiednie licencje i pozwolenia, które uprawniają nas do przeprowadzania pokazów pirotechnicznych. Nasi pracownicy posiadają ponadto liczne dyplomy potwierdzające ich wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Dlatego z przyjemnością przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce i zapewnimy niezapomniane wrażenia! Cena usługi ustalana jest indywidualnie na podstawie wykorzystanych materiałów, wielkości pokazu i innych czynników.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

Zostaw wiadomość

    [recaptcha]

    CLOSE
    CLOSE