Przejdź do treści

Fajerwerki w szczecinie

Jeśli marzysz żeby Twoje wesele, urodziny, czy inna impreza okolicznościowa zyskały niezapomniany i magiczny charakter, koniecznie uświetnij ją pokazem fajerwerków! Fajerwerki Szczecin spełnią Twoje oczekiwania i wyczarują wspaniałe show. Pokazy pirotechniczne to fantastyczne widowisko, które na długo zapisze się w pamięci gości i sprawi, że impreza zyska miano wyjątkowej. Z łatwością dopasujemy pokaz do Twoich upodobań, miejsca, na którym odbędzie się impreza i oczywiście budżetu. Oprócz pokazów pirotechnicznych, oferujemy zestawy do samodzielnego odpalania oraz artykuły okolicznościowe jak: grające świeczki urodzinowe, płonące serca, konfetti, czy fontanny tortowe.

Hurtownia fajerwerków – szeroki wybór i atestowane produkty

Nasza hurtowania oferuje ponad 500 produktów, spełniających normy bezpieczeństwa, podparte atestami i obowiązującymi przepisami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment szedł z duchem czasu i najnowszymi trendami. Hurtowania fajerwerków Szczecin oferuje największy asortyment w regionie z produktami czołowych producentów: JORGE, PIROMAX, TRIPLEX, SUREX oraz TROPIC, KOMETA/MT MAGIC TIME. Dzięki sprzedaży hurtowej, zaopatrujemy sklepy i hurtownie na terenie całego kraju.

Naszą domeną jest bogaty asortyment oraz konkurencyjne ceny. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wyrzutni, które różnią się od siebie ilością strzałów, kalibrem oraz efektami i dynamiką wystrzeliwanych ładunków. Posiadamy także emitery dźwięku, wulkany, rakiety, czy rzymskie ognie. Długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo i niezawodność kupionych produktów.

Zostaw nam wiadomość

    [recaptcha]

    CLOSE
    CLOSE