Wyrzutnie kątowe fajerwerków i rakiet - cena - Poznań | sklep internetowy PiroMaster
Przejdź do treści

Wyświetlanie 1–16 z 30 wyników

Kątowe


Wyrzutnie kątowe

Trudno wyobrazić sobie szampańską zabawę bez fajerwerków. Strzały wzbijające się na kilkadziesiąt metrów ponad głowy bawiących się osób robią zwykle niemałe wrażenie i dostarczają obserwującym ekscytujących wrażeń. Wyrzutnie kątowe składają się z zespołu kilkunastu bądź kilkudziesięciu rur, w których umieszczone zostały odpowiednie materiały pirotechniczne. Ułożenie tych rur pod specjalnym kątem umożliwia wystrzały fajerwerków w różnych kierunkach. Oferowane w naszym sklepie wyrzutnie kątowe to propozycja dla najbardziej wymagających osób – takich, które oczekują satysfakcjonującej a zarazem bezpiecznej zabawy.

Wyrzutnie kątowe – bogaty wybór

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie szereg zróżnicowanych produktów, różniących się między sobą wielkością oraz kalibrem. Nie bez znaczenia jest również fakt, że dostępne wyrzutnie kątowe w zależności od modelu powodują rozmaite efekty świetlne. Ze względu na duże zróżnicowanie asortymentu każdy Klient ma możliwość wyboru produktu zgodnie z indywidualnym gustem i potrzebami.

Niezapomniana impreza z wyrzutniami kątowymi

Szukasz niekonwencjonalnego pomysłu na imprezę sylwestrową, atrakcję weselną lub urodziny w nowoczesnym wydaniu? Postaw na wyrzutnie kątowe, które oczarują wszystkich przybyłych gości. W ofercie znajdziesz fajerwerki o różnej konfiguracji, dzięki czemu dopasujesz zakup do swoich indywidualnych preferencji oraz efektu, jaki chcesz osiągnąć. Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, wyrzutnie zagwarantują niezapomniane wrażenia i przepiękne pokazy świetlne.

Zapraszamy do przeglądania oferty oraz do robienia zakupów.

CLOSE
CLOSE