Przejdź do treści

Fajerwerki w Opolu

Chcesz cieszyć się fajerwerkami przez cały rok? Zajrzyj do największego sklepu z fajerwerkami w Polsce. Fajerwerki Opole znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Dzięki długoletniej działalności i doświadczeniu w branży, podpowiemy jaki asortyment wybrać, w zależności od okazji, czy pożądanego efektu. Współpracujemy z największymi importerami fajerwerków takim jak Jorge, Triplex, Maxsem, Kometa, PyroMax, Tropic, Hestia.

Jeśli chciałbyś przeżyć niezapomniane emocje podczas imprezy sylwestrowej, przyjęcia weselnego, czy imprezy firmowej, zapraszamy do współpracy. Organizujemy pokazy sztucznych ogni i pirotechniki scenicznej, które są niezwykle efektowne i piękne. W asortymencie mamy również wiele ciekawych gadżetów imprezowych jak np. konfetti na sprężone powietrze, fontanny tortowe, czy kolorowe lakiery do włosów.

Hurtownia i sklep internetowy z fajerwerkami

Przykładamy ogromną wagę do naszych produktów, wybieramy dużo nowości od najlepszych producentów, zachowując konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Nasza hurtowania sprowadza tylko produkty opatrzone certyfikatem PN i CE, co potwierdza zgodność z odpowiednimi wymaganiami. Zarówno stacjonarnie jak i w sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo aktualnych promocji i przecen. Posiadamy szeroki wybór petard, fontanny, rakiety, race, moździerze, zestawy sylwestrowe, czy zimne ognie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksowe doradztwo zarówno przy współpracy z klientami indywidualnymi jak i przy sprzedaży hurtowej. Zapraszamy do współpracy i do zakupów najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.

Zostaw nam wiadomość

    [recaptcha]

    CLOSE
    CLOSE