Przejdź do treści

Fajerwerki na każdą kieszeń – od jakich zestawów warto zacząć?

  • przez

Chcesz zorganizować pokaz fajerwerków, jednak nie dysponujesz zbyt dużym budżetem? Nic straconego! Na rynku dostępny jest naprawdę ogromny wybór różnych wariantów sztucznych ogni. W niskiej cenie jesteś w stanie nabyć nawet bardzo efektowne fajerwerki bądź całe ich zestawy. Pokaz składający się z wielu wystrzałów możesz zorganizować już za kilkadziesiąt złotych!

Tanie fajerwerki – jak zorganizować budżetowy pokaz sztucznych ogni?

Najprostszą i jednocześnie bardzo efektowną opcją na zorganizowanie ciekawego pokazu fajerwerków zamykającego się w niskim budżecie jest zaopatrzenie się w wyrzutnię. Jej jednorazowe odpalenie wystarcza do wygenerowania wielu wystrzałów następujących po sobie w krótkim odstępie czasu. Stanowi ona atrakcyjną cenowo opcję, biorąc pod uwagę stosunek ceny do liczby wystrzałów oraz efektu, jaki powodują. Często zdarza się, że jedna wyrzutnia generuje wystrzały o różnych kolorach i odmiennym sposobie rozproszenia. Daje to wrażenie zaplanowanego pokazu składającego się z co najmniej kilku niezależnych od siebie elementów. Jedną z tańszych opcji są również rzymskie ognie. Nie dość, że są to najprostsze w obsłudze fajerwerki, idealne dla amatorów, dodatkowo są one również uważane za najbezpieczniejsze i jednocześnie najcichsze – można je odpalać, nawet trzymając w ręce. Na rynku zapewne znajdziesz wiele ciekawych opcji w korzystnej cenie. To tylko niektóre z propozycji godnych rozważenia.

Niskobudżetowy pokaz fajerwerków – jak go zorganizować?

Do taniego i efektownego pokazu fajerwerków wystarczy czasem nawet jedna wyrzutnia, która generuje sztucznie ognie w kilku wariantach kolorystycznych. Całość wygląda jak przygotowany pokaz, do którego uruchomienia wystarczy tak naprawdę jedno odpalenie. Małym kosztem można wyposażyć się również w kilka sztuk rzymskich ogni w różnych wariantach i w ten sposób samodzielnie skomponować niskobudżetowy pokaz. Od Ciebie wówczas zależy, w jakiej kolejności i odstępie czasowym będą następowały po sobie kolejne wyrzuty.

Pamiętaj, aby zakupów dokonywać wyłącznie w sprawdzonych punktach sprzedaży. Bezpieczeństwo to podstawa!

CLOSE
CLOSE