Przejdź do treści

[vc_row 0=””][vc_column width=”1/2″][vc_column_text 0=”” css=”.vc_custom_1653162531925{margin-top: 10% !important;margin-right: 10% !important;margin-bottom: 10% !important;margin-left: 10% !important;}”]

Fajerwerki w Chorzowie

Szukasz idealnej oprawy zabawy sylwestrowej lub ważnej uroczystości? Zaufaj nam, fajerwerki i pirotechnika to nasza pasja, którą zajmujemy się od kilkunastu lat. Dzięki zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu możemy bez wahania nazywać się zarówno profesjonalistami w tej dziedzinie, jak i jej pasjonatami. Nasze petardy (Chorzów) i fajerwerki (Chorzów) znajdziesz w sprzedaży na terenie miasta w wybranych punktach handlowych. Sprawdź naszą ofertę!

Oferta obejmująca nasze fajerwerki – Chorzów

W ofercie hurtowni Piro Master znaleźć można pełną gamę bezpiecznych, certyfikowanych wyrobów pirotechnicznych. Nasz sklep oferuje wszystkie fajerwerki, z uwzględnieniem rakiet, świec dymnych, stroboskopów, wyrzutni, czy rzymskich ogni.

Hurtownia fajerwerków – Chorzów

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą detaliczną, ale również hurtową. Nasza hurtownia fajerwerków (Chorzów) oferuje szeroką gamę asortymentu w korzystnych cenach. Obsługa z chęcią doradzi przy wyborze odpowiedniej oprawy pirotechnicznej. Znajdziesz u nas pełną gamę produktów, obejmującą petardy i inne wyroby pirotechniczne, dostępne dla wszystkich mieszkańców Chorzowa i okolic.

Sklep internetowy Piro Master

Szukając oferty on-line zapoznaj się z szeroką gamą fajerwerków oferowanych przez sklep internetowy Piro Master. Znajdziesz w nim wszystkie dostępne w naszym asortymencie wyroby pirotechniczne. W razie potrzeby odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości, które możesz kierować na adres kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej.

[/vc_column_text][vc_btn title=”Przejdź do sklepu” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ffajerwerki-obornicka.pl%2Fsklep%2F|||”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1653162712769{margin-top: 25% !important;margin-right: 25% !important;margin-bottom: 25% !important;margin-left: 25% !important;}”][vc_custom_heading text=”Kontakt”]

    [recaptcha]

    [/vc_column][/vc_row]

    CLOSE
    CLOSE