Przejdź do treści

Fajerwerki w Elblągu

Sylwester i Nowy Rok to te dni, na które miłośnicy pokazów fajerwerków czekają z utęsknieniem. Zakup sztucznych ogni to jednak nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Podpowiadamy, jak wybrać najlepsze fajerwerki (Elbląg), by były bezpiecznie i spektakularnie rozbłyskały na niebie.

Fajerwerki Elbląg – kiedy z nich korzystać?

Wiele osób uważa, że z fajerwerków można korzystać wyłącznie w Sylwestra. Co w tym temacie mówi polskie prawo? Ustawodawca faktycznie ograniczył czasowo możliwość używania sztucznych ogni w przestrzeni publicznej – zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, korzystanie z produktów pirotechnicznych na terenach ogólnodostępnych jest legalne 31 grudnia oraz 1 stycznia. Obostrzenie to nie dotyczy jednak terenów prywatnych, tu nie obowiązują żadne restrykcje i pokazy fajerwerków (Elbląg) można urządzać przez cały rok. Nie oznacza to jednak, że nie istnieją żadne standardy w tej kwestii. Zawsze należy mieć bowiem na uwadze, że ze sztucznych ogni należy korzystać w taki sposób, aby nie zakłócać zasad porządku społecznego oraz spoczynku nocnego. Warto pamiętać, że tego typu atrakcje wizualne są głośne, mogą być zatem uciążliwe dla otoczenia, w tym także dla zwierząt. Trzeba również zachowywać wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Hurtownia fajerwerków Elbląg 

Sztuczne ognie należy kupować wyłącznie w miejscach profesjonalnie zajmujących się sprzedażą wyrobów pirotechnicznych, takich jak hurtownia fajerwerków (Elbląg) czy sklep internetowy. Wybór artykułów w tego rodzaju miejscach jest niezwykle szeroki, można zaopatrzyć się w produkty rozbłyskające na niebie w przeróżne kształty (między innymi palmy, fale, bukiety) oraz o różnych kolorach (na przykład niebieskim, czerwonym, purpurowym). Fajerwerki mogą być kupowane oraz obsługiwane wyłącznie przez osoby dorosłe. Także petardy (Elbląg), race czy dymy pirotechniczne mogą być używane tylko przez pełnoletnich. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na opakowaniu i zastosować do zawartych w niej pouczeń. 

Zostaw nam wiadomość

    [recaptcha]

    CLOSE
    CLOSE